SCHEMAT PROCEDURY PUBLIKACJI

Rynek – Społeczeństwo – Kultura

Autor w procesie przygotowania artykułu kieruje się wymogami dostępnymi w zakładce Wytyczne.  Do gotowego artykułu Autor przygotowuje załączniki według informacji zawartych na stronie Zgłoszenia.

Autor drukuje i własnoręcznie podpisuje wymagane dokumenty znajdujące się w zakładce Oświadczenia. Następnie skanuje je przygotowując do wysyłki e-mailem.

Gotowy artykuł wraz z załącznikami i oświadczeniami Autor wysyła na adres e-mail Redakcji: biuro@kwartalnikrsk.pl.  Do 10 dni roboczych Autor otrzyma odpowiedź w sprawie zgodności artykułu

z wymogami czasopisma.

Po akceptacji artykułu, zostaje on przekazany do recenzji. Czas oczekiwania na recenzję to minimum 30 dni roboczych.

W przypadku braku jednoznacznie pozytywnej recenzji, artykuł zostaje odesłany Autorowi celem dostosowania go do wymogów wskazanych przez Recenzenta.

Artykuł otrzymujący pozytywną recenzję zostaje przekazany do korekty, a następnie Korekty Autorskiej i druku, zgodnie z harmonogramem wydawniczym czasopisma.

Pojedynczy egzemplarz kwartalnika „Rynek – Społeczeństwo – Kultura” z opublikowanym artykułem Autora zostaje wysłany na wskazany przez Autora adres.

Pozostałe egzemplarze przesyłane są do bibliotek zgodnie z listą w zakładce Dystrybucja, a wersja elektroniczna zawieszana jest na stronie www czasopisma.

PROCEDURY

MAPA STRONY

Interdyscyplinarne Czasopismo Naukowe

Rynek – Społeczeństwo – Kultura

ul. Namysłowska 104, 46-081 Dobrzeń Wielki

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Zapisano poprawnie

Publikacja udostępniona na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa Na tych samych warunkach. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów oraz Agencji Managerskiej VIP for You.

Pełna treść licencji dostępna pod adresem: http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone              |              Agencja Managerska VIP for You               |              2018                |               www.vip4u.pl               |              Polityka Prywatności              |              Polityka Cookies